در حال بارگذاری ...

برگزاری کارگاه آموزش کارگردانی تئاتر «از ایده تا اجرا» در ورامین

به همت انجمن هنرهای نمایشی و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کارگاه آموزش کارگردانی تئاتر «از ایده تا اجرا» توسط استاد دکتر رحمت امینی ۱۲ و ۱۳ اسفند در فرهنگسرای رازی شهرستان ورامین برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از استان تهران؛ داریوش خزایی سرپرست اداره در خصوص برگزاری این کارگاه آموزش کارگردانی تئاتر گفت: یک دوره آموزش کارگردانی با عنوان «از ایده تا اجرا» مخصوص گروه های ثبت شده نمایش توسط استاد دکتر رحمت امینی و به همت انجمن هنرهای نمایشی به سرپرستی محمد قربانی و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در فرهنگسرای رازی برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین افزود:این دوره در ادامه سلسله کلاس‌های آموزشی که مخصوص هنرمندان و افراد دارای سابقه کارگردانی در نظر گرفته شده بود،برگزار گردید و نخستین دوره این کلاس‌ها آموزش نمایشنامه نویسی توسط استاد ندا ثابتی بود.
مطالب مرتبط

منتخبین شهرستان ورامین در جشنواره تئاتر استان تهران

منتخبین شهرستان ورامین در جشنواره تئاتر استان تهران

بعد از پایان یافتن اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره تئاتر‌ استان تهران در یکم آذر ۱۴۰۲ در مجموعه کوشک باغ هنر شهرستان ورامین در بخش خیابانی نمایش «اِپـی لـِـپسی» به کارگردانی علیرضا تاجیک حائز رتبه و به عنوان برگزیده استانی در جشنواره منطقه ای برای حضور در جشنواره بین المللی ...

|

اجرای نمایش «نجم الخیام» در ورامین

اجرای نمایش «نجم الخیام» در ورامین

نمایش «نجم الخیام» با موضوع نمایش مظلومیت اهل بیت(ع) در عاشورا توسط گروه نمایش «عقیله العرب» و به همت کانون فرهنگی مصلای صاحب الزمان(عج) در شهرستان ورامین به مدت به هفته به اجرا درآمد.

|

به مناسبت 15 خرداد

اجرای نمایش‌های میدانی یادواره طلوع خرداد در  ورامین
به مناسبت 15 خرداد

اجرای نمایش‌های میدانی یادواره طلوع خرداد در ورامین

چهارمین یادواره فرهنگی هنری طلوع خرداد با 15 اجرا نمایش های خیابانی به مناسبت شصتمین سالگرد قیام تاریخی 15 خرداد و با حضور هنرمندان هنرهای نمایشی جنوب شرق استان تهران در شهرستان ورامین برگزار شد.

|

نظرات کاربران